GTA V, PlayStation 5 için duyuruldu

Yeni nesil konsolumuzun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de PlayStation 4’ün yıldızlarından biri olan Grand Theft Auto V oldu. GTA 5 ilk olarak 2013 yılında PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya çıkmıştı. Daha sonra PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına da gelmişti. Geçtiğimiz neslin en popüler oyunlarından biri haline gelen GTA V, şimdi de yoluna PlayStation 5 ile devam ediyor.

Grand Theft Auto V, günümüzün Los Santos’unda hayatta kalmaya çalışan üç farklı suçlunun aksiyon dolu hikayesini bugüne kadarki en derin ve en çeşitli çevrimiçi deneyimlerden biriyle birleştirerek oyuncuları nesilden nesile heyecanlandırmaya devam ediyor. 130 milyondan fazla kopya satarak rekor kıran ve oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto V, 2021’in ikinci yarısında PlayStation 5 için geliyor. Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online için yayınlanan PlayStation 5 duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

GTA V, PlayStation 5 için duyuruldu

Grand Theft Auto V, PlayStation 5’in güçlü donanımından tam anlamıyla yararlanmak için bir dizi teknik iyileştirme, görsel yükseltme ve performans geliştirmesi sunacak. Bu sayede oyun hiç olmadığı kadar güzel görünecek ve daha akıcı hale gelecek. Dünya çapında devasa Grand Theft Auto Online oyuncu topluluğu için, GTA Online’ın sürekli gelişen dünyasında yeni nesil donanıma ek olarak GTA Online içeriği PlayStation 5’te de devam edecek. İlk üç ay boyunca yalnızca PlayStation 5 oyuncuları için GTA Online’ın yeni bir bağımsız sürümü ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca PlayStation 4’teki tüm PlayStation Plus üyeleri, PlayStation 5’te GTA Online’ın piyasaya çıkacağı güne kadar her ay 1.000.000 dolar oyun parası kazanacak. Paralar 72 saat içerisinde oyun içindeki Maze Bank hesabına yatacak. Daha fazla bilgi için, Rockstar Newswire‘ı ziyaret edebilirsiniz.


Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı etkinlikte Grand Theft Auto V dışında daha birçok oyun duyuruldu. Aralarında bizi şaşırtan oyunlar olduğu kadar, heyecanladığımız ve ağzımızı açık bırakan oyunlarda oldu. Buna ek olarak PlayStation 5 için duyurulan diğer oyunları merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz.

Grand Theft Auto V, 2021’in ikinci yarısında PlayStation 5 için piyasaya çıkacak.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...