Kena: Bridge of Spirits PS4, PS5 ve PC için duyuruldu

Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde Ember Lab yeni oyunu Kena: Bridge of Spirits’i duyurdu. Oyun noel döneminde PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC (Epic Games Store) için piyasaya çıkacak. Oyunun yayınlanan fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hızlı savaşları keşif öğeleriyle birleştiren yapım hikaye odaklı bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun fragmanı Rot adında küçük, tüylü siyah yaratıklarla çevrili ormanda meditasyon yapan genç bir kızla açılıyor. Fragmanın açıklamalarında “Kena: Bridge of Spirits, aksiyon ve anlatıyı sorunsuz bir şekilde unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Köyün ölümünü çevreleyen gizemli bir olayı ortaya çıkarmak için genç bir ruh rehberi olan Kena ile seyahat et.” ifadesi yer alıyor.

Kena: Bridge of Spirits PS4, PS5 ve PC için duyuruldu

Genç bir Ruh Rehberi olan Kena kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapar.  Gezici ruhların hapsolduğu, balta girmemiş bir ormanda gizlenen bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder. Ürkek ve aldatıcı ruhlar ormanın her yerinde. Ölü ve çürüyen elementleri parçalayarak dengeyi koruyorlar.

Ana Özellikler

•  Ekibini Oluştur: Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi değiştirmek için Rot’u bul ve topla.

•  Keşfet: Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı eski haline getirmek için Ruhlar Alemi’nin gücünden yararlan.

•  Hızlı Savaşlar: Çürümüş, hapsolmuş ve hareket edemeyen bu ruhlar Kena’ya her seferinde meydan okuyorlar.


Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı etkinlikte Kena: Bridge of Spirits dışında daha birçok oyun duyuruldu. Aralarında bizi şaşırtan oyunlar olduğu kadar, heyecanladığımız ve ağzımızı açık bırakan oyunlarda oldu. Buna ek olarak PlayStation 5 için duyurulan diğer oyunları merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz.

Kena: Bridge of Spirits noel döneminde PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyun ilginizi çekti mi? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...