Oddworld: Soulstorm PS4, PS5 ve PC için duyuruldu

Oddworld: Soulstorm’da New ‘N‘ Tasty’nin kaldığı yerden devam ediyoruz. Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan Oddworld: Soulstorm PS4, PS5 ve PC (Epic Games Store) için piyasaya çıkacak. Oyunun çıkış tarihi ise açıklanmadı.

Abe yaş, renk, cinsiyet, cinsel veya politik tercihe bakılmaksızın her insanın gerçek bir temsilidir. Abe, hayatına devam eden, etrafında neler olup bittiğini görmeyen ve değişim için başka seçeneği olmayan biriydi. Abe bir kahraman olmak istememiş olabilir ama daha büyük bir amaç onu muazzam bir belanın içine soktu. Abe gibi, neredeyse imkansız olasılıkların üstesinden gelmek zorunda olan biri umut sembolü olabilir ve etrafındaki dünyayı potansiyel olarak değiştirebilir. Belki de bu sizsinizdir.

Oddworld geri döndü!

Oyunun fragmanı bize etkileyici sinematik görsellerin yanı sıra yenilenmiş ancak tanıdık bir oyun gösteriyor. Serinin devam oyunu olarak duyurulan yapım içerisinde platform ve rol yapma ögeleri içeriyor. Lider panoları, başarımlar, kupalar, karakterler için ilerleme sistemleri ve daha fazlasının yer alacağı oyun yeni nesil aksiyon macera platform oyuncularına hitap ediyor.

•  Abe’nin dehşet verici yeni bir makineyle korkunç savaşına tanık olun

•  Yeni bir hikaye – orijinal hikayemizden ilham alınan eksiksiz bir hikaye anlatısı

•  Oddworld için yeni bir çığır açmayı hedefleyen büyük bir görsel ve sinematik sıçrama

•  Akıllı yeni mekanikler ve son derece patlayıcı tuhaf yeni cihazlar

•  Dengesiz bir toplumun destansı öyküsünü anlatan karanlık bir hikaye

Bu arada oyunun PlayStation 5 için yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı etkinlikte Oddworld: Soulstorm dışında daha birçok oyun duyuruldu. Aralarında bizi şaşırtan oyunlar olduğu kadar, heyecanladığımız ve ağzımızı açık bırakan oyunlarda oldu. Buna ek olarak PlayStation 5 için duyurulan diğer oyunları merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz.

Oddworld: Soulstorm’un çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak tüm platformlarda eş zamanlı olarak yayınlanacağı belirtildi. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...